رنگ سال 1401 چیست؟

یکشنبه 1 اسفند 1400 82 بازدید کننده گروه خبر روز

رنگ سال 1401 چیست؟

رنگ سال 1401 توسط شرکت پنتون طی جلسه ای با نمایندگانی از سراسر جهان که در ماه نوامبر ( آبان - آذر ) برگزار می شود تعیین و پس از آن اعلام می شود. شرکت پانتون به انگلیسی ( Pantone ) یک سازمان تولید رنگ بسیار بزرگ است که با سامانه تطبیق رنگ آنلاین در سراسر جهان شناخته شده است. این موسسه که در ایالت نیوجرسی آمریکا قرار دارد از سال 1963 به صورت غیر رسمی رنگ سال را انتخاب می کند.
پانتون سالیانه با برگزیدن چند رنگ و سپس نظر سنجی از مردم رنگ سال را تعیین می کند که در بخش های متفاوتی اعم از دکوراسیون داخلی، صنعت چاپ، گرافیک و لباس مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که رنگ سال جدید یعنی رنگ سال 2022 در زمستان تعیین می شود سالنامه ی گاموت افتخار دارد که به عنوان اولین موسسه، رنگ سال 2022 را به شما معرفی نماید.
پنتون رنگ سال 2022 را معرفی کرد

شرکت پنتون رنگ سال 2022 را به نام  سایه ای از آبی (Very Peri) نامگذاری کرد.
در حالی که بسیاری از ما روزهای پایانی سال 2021 را با تأمل در رویدادهای طوفانی آن سپری خواهیم کرد، پنتون، مرجع جهانی رنگ، از قبل مشغول تماشای آینده بوده است، برای تصمیم گیری در مورد سایه ای که به بهترین شکل مانند چتری سال 1401 را در بر می گیرد. شرکت پنتون دیروز از رنگ سال 2022 - 1401 که رنگی جدید و ساخت شرکت خودش است رونمایی کرد. این رنگ با تم آبی و ذره ای قرمز به نام  سایه ای از آبی  شناخته شده است.
شرکت پنتون در مصاحبه ی خبری اضافه کرده است که این رنگ "به معنای واقعی کلمه شادترین و گرمترین رنگ آبی است." "به دلیل آن ته رنگ قرمز، یک احساس قدرتمند از تازگی ایجاد می کند، و تازگی چیزی است که همه ی ما به آن نیاز داریم."
رنگ 1401 پیشنهادی شرکت بنجامین مور (Benjamin Moore)
با این حال شرکت‌های برجسته رنگ چون بنجامین مور، PPG و شروین-ویلیامز که در زمینه طراحی و دکوراسیون مشغول به کار هستند طی توافقی و به صورت شگفت انگیز اعلام نمودند: سال 2022 سال ( سبز-نقره ای ) است. این رنگ پیچیده نماد تعادل و هماهنگی است که اغلب در دنیای طبیعی دیده می شود. خاکستری برای بیرون و سبز برای فضای داخل به کار گرفته خواهد شد. سبز خاکستری نماد امنیت ، پناهگاه ، آرامش  و رشد است که بی ارتباط با گذر از بیماری همه گیر در جهان نیست.

رنگ هایی که توسط شرکت شروین ویلیامز برای ست شدن با سبز خاکستری پیشنهاد شده اند
اشیا فلزی یا رنگ نقره ای ، مشکی جوهری ، خردلی ، زمردی گرد و غباری ، آبی سنگی (آبی روشن متوسط) ، قرمز گیلاسی عمیقا در تار و پود رنگ سال می پیچند و درخشش فضا را صدچندان می کنند.
پس بهترین پوشاک رنگهای ترند سال و قیمت مناسب را در فروشگاه پوشاک میس مارال خریداری نمایید. تماس با ما


رنگ سال 1401 چیست؟فروشگاه اینترنتی میس مارال | فروش انواع لباس زنانه ، مردانه و بچه گانه به قیمت تولیدی2/20/2022رنگ سال 1401 توسط شرکت پنتون طی جلسه ای با نمایندگانی از سراسر جهان که در ماه نوامبر ( آبان - آذر ) ... رنگ سال 1401 توسط شرکت پنتون طی جلسه ای با نمایندگانی از سراسر جهان که در ماه نوامبر ( آبان - آذر ) برگزار می شود تعیین و پس از آن اعلام می شود. شرکت پانتون به انگلیسی ( Pantone ) یک سازمان تولید رنگ بسیار بزرگ است که با سامانه تطبیق رنگ آنلاین در سراسر جهان شناخته شده است. این موسسه که در ایالت نیوجرسی آمریکا قرار دارد از سال 1963 به صورت غیر رسمی رنگ سال را انتخاب می کند.پانتون سالیانه با برگزیدن چند رنگ و سپس نظر سنجی از مردم رنگ سال را تعیین می کند که در بخش های متفاوتی اعم از دکوراسیون داخلی، صنعت چاپ، گرافیک و لباس مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که رنگ سال جدید یعنی رنگ سال 2022 در زمستان تعیین می شود سالنامه ی گاموت افتخار دارد که به عنوان اولین موسسه، رنگ سال 2022 را به شما معرفی نماید.پنتون رنگ سال 2022 را معرفی کردشرکت پنتون رنگ سال 2022 را به نام  سایه ای از آبی (Very Peri) نامگذاری کرد.در حالی که بسیاری از ما روزهای پایانی سال 2021 را با تأمل در رویدادهای طوفانی آن سپری خواهیم کرد، پنتون، مرجع جهانی رنگ، از قبل مشغول تماشای آینده بوده است، برای تصمیم گیری در مورد سایه ای که به بهترین شکل مانند چتری سال 1401 را در بر می گیرد. شرکت پنتون دیروز از رنگ سال 2022 - 1401 که رنگی جدید و ساخت شرکت خودش است رونمایی کرد. این رنگ با تم آبی و ذره ای قرمز به نام  سایه ای از آبی  شناخته شده است.شرکت پنتون در مصاحبه ی خبری اضافه کرده است که این رنگ "به معنای واقعی کلمه شادترین و گرمترین رنگ آبی است." "به دلیل آن ته رنگ قرمز، یک احساس قدرتمند از تازگی ایجاد می کند، و تازگی چیزی است که همه ی ما به آن نیاز داریم."رنگ 1401 پیشنهادی شرکت بنجامین مور (Benjamin Moore)با این حال شرکت‌های برجسته رنگ چون بنجامین مور، PPG و شروین-ویلیامز که در زمینه طراحی و دکوراسیون مشغول به کار هستند طی توافقی و به صورت شگفت انگیز اعلام نمودند: سال 2022 سال ( سبز-نقره ای ) است. این رنگ پیچیده نماد تعادل و هماهنگی است که اغلب در دنیای طبیعی دیده می شود. خاکستری برای بیرون و سبز برای فضای داخل به کار گرفته خواهد شد. سبز خاکستری نماد امنیت ، پناهگاه ، آرامش  و رشد است که بی ارتباط با گذر از بیماری همه گیر در جهان نیست.رنگ هایی که توسط شرکت شروین ویلیامز برای ست شدن با سبز خاکستری پیشنهاد شده انداشیا فلزی یا رنگ نقره ای ، مشکی جوهری ، خردلی ، زمردی گرد و غباری ، آبی سنگی (آبی روشن متوسط) ، قرمز گیلاسی عمیقا در تار و پود رنگ سال می پیچند و درخشش فضا را صدچندان می کنند.پس بهترین پوشاک رنگهای ترند سال و قیمت مناسب را در فروشگاه پوشاک میس مارال خریداری نمایید. تماس با ما5.0

دسته بندی خبرها

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به برند میس مارال می باشد

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید